Výprava 22.9. 2018
Sraz: 7:45  na autobusovém nádraží
Konec: 13:54  tamtéž
S sebou: svačinu a pití na celý den,deník, tužku, zavírací nůž, uzlovačku, 3 míčky, šátek na hry, stezka, pláštěnka, pevné boty, oblečení dle počasí do přírody a 20Kč.

Vítejte v novém skautském roce 2018/2019!

Vážení rodiče,

prázdniny skončily a nám začal nový skautský rok, který bude jistě opět plný dobrodružství a her pro naše členy!

S novým rokem přichází i pár novinek. V prvé řadě je tu aktualizovaný plán akcí (najdete v hlavním menu), kde jsou vypsána data všech akcí od září až do března.

V průběhu roku také dojde ke změně vedení oddílu, ale bližší informace o této události se dozvíte později.

V této sekci se také mimo jiné budou objevovat informace o výpravách či jiných akcích. Tyto a veškeré další informace vám ovšem budou chodit primárně na vaše e-maily.

Mnoho zdaru  přeje,

vedení 4. smečky vlčat KONDOŘI 🙂

Tábor (21. 7. – 4. 8. 2018)

Informace o letošním táboře pro jistotu i zde:

Informace o táboře

Vánoční schůzka

V pátek 22. prosince bude vánoční schůzka. Začátek je stejný jako u klasické schůzky, tedy 15:45, konec je plánovaný na 18:45 (tedy o hodinu později). Konec se týká všech dětí, včetně šestníků a podšestníků! Více informací na e-mailu a v denících vlčat.

Informace pro vás!

Aktuality ze střediska a oddílu naleznete zde 🙂