Změny ve skautském roce 2021/2022

Vážení rodiče, zájemci a příznivci 4. smečky vlčat,
od nového skautského roku nastává zásadní změna v časech našich schůzek. Vzhledem k tomu, že se pravděpodobně již v říjnu budeme stěhovat do nové skautské základny ve Vyškově, bylo potřeba se dohodnout na tom, jak který oddíl bude fungovat.

Schůzky 4. smečky se budou nově konat každý PÁTEK 15:45 – 17:45 (vyjíma prázdnin a státních svátků)

Jedeme online!

I přes to, že dnešní doba klasické skautské činnosti zrovna dvakrát nepřeje,  oddíl 4. smečky se usilovně snaží udržet kontakt s našimi členy a zároveň také nějakým způsobem pokračovat ve skautské výchově.  16.10.  jsme opět, stejně jako na jaře, přešli na systém online schůzek.

Fungování schůzek v roce 2020/2021

Vzhledem k tomu, že se naše stávající klubovna bude na začátku října bourat a stavba té nové bude nějakou dobu trvat, vedení smečky se na jedné z porad ohledně této věci rozhodlo o dočasném využití SKAUTSKÉ ZÁKLADNY V IVANOVICÍCH NA HANÉ, která je majetkem střediska Vyškov a v současné době nepoužívaná. Jak tedy budeme fungovat?
ZÁŘÍ:
  • Pojedeme klasický režim, tj. schůzky každý pátek od 15:45 do 17:45 na klubovně Arnošta Vršky ve Vyškově.
OD ŘÍJNA:
  • schůzky na klubovně v Ivanovicích, první čtvrtek v měsíci 15:30 – 17:30 (kvůli skautkám) a pak každý pátek 15:30 – 17:30
  • Jezdit se bude buďto společně vlakem                                               (Vyškov 14:59→InH 15:07, InH 17:47→Vyškov 17:56), nebo se tam budeme dostávat svépomocí každý zvlášť
  • Poloha skautské klubovny v Ivanovicích na Hané zde.
POZOR! Informace se mohou v průběhu času měnit. O jakékoliv případné změně vás budeme informovat.