Chci přihlásit svého syna do skautu

MÁME PLNO!

Vážení zájemci, pro skautský rok 2023/24 již není v našich silách přijmout další členy. V případě zájmu nám můžete stále napsat a my si vás napíšeme do pořadníku. Nicméně vzhledem k relativně nedávnému vzniku oddílu benjamínků (předškoláci a žáci 1. stupně ZŠ), ze kterého k nám následně jejich členové přestupují, vám bohužel nemůžeme zaručit ani následující léta.

Vezte, že nejraději bychom nabrali všechny zájemce, bohužel z kapacitních důvodů to není možné 😕

INFORMACE PRO NOVÁČKY  2023/24

Informace pro nováčky – průvodka

Pokud máte zájem přihlásit Vašeho syna k nám do oddílu, zašlete nám email na adresu smeckavlcat@skaut.cz  s následujícími informacemi:

• Jméno a příjmení Vašeho syna
  • Věk, případně stupeň ZŠ (třída)
  • Telefonický kontakt na Vás

Po přijetí emailu Vám odepíšeme a případně si tyto informace napíšeme do našeho pořadníku. Zpravidla v srpnu Vás poté budeme informovat o dalším postupu.

Nové členy nabíráme vždy v ZÁŘÍ a to PRVNÍ PÁTEK V MĚSÍCI, kdy začíná nový skautský rok.